Rezervasyon Hemen Ara

Otelimiz

Güneşin ilk ışıklarıyla birlikte her gün yeni bir maceraya uyanacaksınız. Otelimizde keyifle dinlenecek ve peri bacalarının arasında dolaşmak için ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşacaksınız. Kapadokya’ya duyduğunuz hisler ve otelimizden memnuniyetiniz bize yıllar içinde tekrar tekrar “Merhaba” demenize neden olacak.

Mahzen Cave Hotel Kapadokya’nın en huzurlu muhitlerinden biri olan Ortahisar kasabasında yer alıyor. 1000 metrekare alan üzerinde yer alan otelimiz sizin için ferah bir ortam sunuyor. Geniş terasımız Ortahisar Kalesi’nin büyülü güzelliğini gözünüzün önüne getiriyor. Otelimiz, tamamı kayadan oyma 13 lüks odadan oluşuyor. 1 Standart Suite, 10 Deluxe Suite, 1 Balayı Suite ve 1 King Suite odalarımız ahşap ile kayanın uyumuyla hem gözünüze hem de ruhunuza hitap ediyor. Mahzen Cave Hotel kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Kapadokya’nın büyüleyici doğasında kusursuz konforla buluşmak için misafirimiz olun. Zengin mutfağımız ve sıcacık içecek ikramlarımız eşliğinde huzur ve mutlulukla dolu günler geçirin. Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek için Mahzen Cave Hotel’e davetlisiniz.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Mahzen Cave Hotel fırsatlarından ve Kapadokya hakkındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.