Rezervasyon Hemen Ara

KAPADOKYA ETKİNLİKLERİ

Doğa gezilerine ve tarihi keşiflere ek olarak Kapadokya’da keyifle zaman geçirebileceğiniz birçok aktivite de sunuyor. Sıcak hava balonundan bölgeyi kuş bakışı izleyebilir, Kapadokya topraklarında at sırtında dört nala koşturabilir ya da ATV üzerinde engebeli araziyi dolaşabilirsiniz. Ayrıca Kapadokya’da sevdiğinizle birlikte masalsı bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

01

Kapadokya balon turu

Kapadokya’yı gördüğünüz o ilk anda büyüsüne kapılmakta haklısınız. Bir de bu karşılaştığınız manzarayı yukarıdan izlediğinizi düşünün… Bulutların arasında açık havayı teninizde hissediyorsunuz ve aşağıdaki etkileyici manzarayı seyrediyorsunuz. Peri bacalarıyla süslü vadiler boylu boyunca uzanıyor. Kapadokya balon turları size bambaşka bir deneyim sunuyor. Bu etkileyici geziler hakkında daha fazla bilgi almak için Kapadokya Balon Turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

02

Kapadokya ATV turu

Engebeli toprak arazide heyecanlı bir maceraya var mısınız? Kapadokya’nın eşsiz doğasıyla iç içe olmak ve direksiyon başında hareketli anlar yaşamak için ATV turlarına katılabilirsiniz. Dört tekerin üzerinde inişli çıkışlı anlar yaşayacak, peri bacalarının arasında tozu dumana katacaksınız. Kapadokya, sakinliğin içinde heyecanı doruklara çıkarabilen büyüleyici bir yer!

03

Kapadokya at turu

Efsanelere göre Kapadokya adı “Güzel Atlar Ülkesi” deyiminden geliyor ve bölge adın hakkını sonuna kadar veriyor. Kapadokya’nın ünlü vadilerini at sırtında dolaşmak, yemyeşil üzüm bağları arasında rahatlatıcı bir deneyim yaşamak size çok iyi gelecek. Araçların giremediği patikalarda yeni keşiflerle buluşacak, filmlerdeki gibi bir dörtnala macera yaşayacaksınız.

04

Kapadokya’da balayı

Evliliğin en güzel dönemlerinden biri olan balayını asla unutamayacağınız bir yerde geçirme planı son derece doğru bir fikir! Kendine has karakteriyle dünyanın en beğenilen köşelerinden biri olarak öne çıkan Kapadokya, hem yer üstündeki hem de yer altındaki güzellikleriyle balayı tatili için romantik ortamlar sunuyor. Sevdiğinizle birlikte bakmaya doyamayacağınız manzaralara hayran kalabilir, evliliğinize muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Romantik günler hakkında daha fazla bilgi almak ve balayı paketimizi incelemek için Kapadokya’da Balayı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.