Rezervasyon Hemen Ara

1000 Çinli Kadına Kapadokya Tatil Hediyesi

1000 Çinli Kadına Kapadokya Tatil Hediyesi - Mahzen Cave Hotel

1000 Çinli kadına çalıştıkları marka tarafından Kapadokya tatili hediye edildi. Çinli bir firmanın kadın çalışanları; markaya kattıkları verim ve değer ile ödüllendirilerek Kapadokya’yı gezip gördüler. Çin’de bir kozmetik firmasını temsil eden turistler Türkiye, Kapadokya tatiliyle ödüllendirilirken, bin kadın Kapadokya’yı yöresel kıyafetleriyle gezdi. Peribacaları arasında renkli kareler çekindiler. Kırmızı kıyafetleri, enerjileriyle; sıcak ve güzel bir atmosfer yarattılar.

Hava yolu ile İstanbul’a gelen Çinli heyet, çözüm ortağı olan tur şirketine ait 20 otobüsle Kapadokya bölgesindeki tarihi değerleri, turistik merkezleri gezerken Kapadokya kültürünü  keşfetti. Bu özel tatillerinden unutulmaz anlar ve kareler biriktirdiler. Göreme bölgesi, Kılıçlar Vadisinde yöresel kırmızı kıyafetli bin kadın, Kapadokya için de unutulmaz bir ilke imza attı diyebiliriz. Hayranlık uyandıran peribacalarında, doğal kaya oluşumları arasında yürümek onlar için farklı bir keşifti! Çinli grup üyeleri gezinti sırasında ellerinde Çince yazılı pankartlarla toplu fotoğraflar çekilerek tatiline özel bir anı daha kattı.

Kapadokya’ya Hayran Oldular

Kapadokya; Çin’de merak edilen yerlerin başında geliyor. Açıklamalarında; İstanbul, Kapadokya, Antalya ve Pamukkale’yi kapsayan bir haftalık turun ardından ülkelerine dönecek Çinli kafile, Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginliklerine hayran kaldıklarını belirtti. Bin kişilik kafile başta Kapadokya olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerini gezdi. Çin’deki firmanın genel müdürü Steven Shi de büyük bir kafile ile geldikleri Türkiye’den ve Kapadokya’nın doğal yapısından etkilendiklerini dile getirdi. Türkiye’de, tarihi ve kültürel zenginliklerden çok etkilendik. Özellikle Kapadokya’yı çok beğendik. Kendine özgü farklı bir yapısı var. Bundan sonra bizler de Kapadokya’nın tanıtımına katkı sunmak istiyoruz. Daha çok Çinli kadının Türkiye’ye gelerek Kapadokya’nın bu eşsiz güzelliklerini, muhteşem manzarasını görmesini tavsiye ediyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Mahzen Cave olarak öncelikle ülkemiz için değerli bir olay olan bu gezide çalıştığı kurum için tüm emekleri gösteren 1000 Çinli Kadına teşekkürlerimizi sunuyoruz.